Plakát k filmu 009 RE:CYBORG (2012)
AkčníAnimovanýSci-Fib/o

009 RE:CYBORG

2012 1h 43min JP režie: 神山健治

Cine Score

7.0/10

na základě 113 hlasů

10
1.9%
9
9.1%
8
23.1%
7
31.6%
6
23.1%
5
9.1%
4
1.9%
3
0.2%
2
0%
1
0%

1h 43min

délka

113

hodnocení diváků

2012

rok premiéry

Údaje o filmu „009 RE:CYBORG"

Rok výroby

2012

Hodnocení

7.0/10

Počet hodnocení

113

Žánry

Akční, Animovaný, Sci-Fi

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „009 RE:CYBORG" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „009 RE:CYBORG"

Obsazení a tvůrci

Kdo stvořil „009 RE:CYBORG”

Lidé filmu

Tvůrci

Fotografie — 神山健治

神山健治

Režie · Scénář

Fotografie — 上薗隆浩

上薗隆浩

Kamera

Fotografie — 川井憲次

川井憲次

Hudba

Obsazení

Fotografie — 宮野真守

宮野真守

jako Joe Shimamura / Cyborg 009 (voice)

Fotografie — 玉川砂記子

玉川砂記子

jako Ivan Whisky / Cyborg 001 (voice)

Fotografie — 小野大輔

小野大輔

jako Jet Link / Cyborg 002 (voice)

Fotografie — 斎藤千和

斎藤千和

jako Françoise Arnoul / Cyborg 003 (voice)

Fotografie — 大川透

大川透

jako Albert Heinrich / Cyborg 004 (voice)

Fotografie — 丹沢晃之

丹沢晃之

jako Geronimo Jr. / Cyborg 005 (voice)

Fotografie — 吉野裕行

吉野裕行

jako Great Britain / Cyborg 007 (voice)

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceProduction I.G
Země produkceJP
Originální jazykja
Datum premiéry27. října 2012
Délka1h 43min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „009 RE:CYBORG"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „009 RE:CYBORG" (2012)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „009 RE:CYBORG"

Pokud se ti líbil „009 RE:CYBORG", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Akční, Animovaný, Sci-Fi.