Plakát k filmu Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)
Komedie18

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

American Pie Presents: Beta House

"Nejodvážnější kousek koláče!"

2007 1h 29min US režie: Andrew Waller

Cine Score

5.6/10

na základě 2 042 hlasů

10
0.1%
9
0.9%
8
5.2%
7
17.1%
6
30%
5
28.2%
4
14.2%
3
3.8%
2
0.5%
1
0%

1h 29min

délka

2 042

hodnocení diváků

19 mln USD

tržby

Údaje o filmu „Prci, prci, prcičky: Spolek Beta"

Rok výroby

2007

Hodnocení

5.6/10

Počet hodnocení

2 042

Žánry

Komedie

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Prci, prci, prcičky: Spolek Beta" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Prci, prci, prcičky: Spolek Beta"

Naše „trojka“ správňáků, Erik, Ryan a Cooze, se rozhodla následovat svého legendárního idola, Dwighta Stiflera, a studovat na univerzitě plné „žhavých“ kočiček. A hlavně stát se součástí spolku Beta. Proto musí splnit 50 náročných úkolů. Ne všechno je ideální. Jejich bezstarostný život plný řádění na party a ranních mokrých triček je ohrožen. Spolek šprtů chystá velkou výzvu! Řeckou olympiádu…

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceRogue Pictures
Země produkceUS
Originální jazyken
Datum premiéry19. prosince 2007
Délka1h 29min
Věkové omezení18
Rozpočet10 mln USD
Tržby19 mln USD

Rozpočet

10 mln USD

Tržby

19 mln USD

Recenze diváků

Recenze filmu „Prci, prci, prcičky: Spolek Beta"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Prci, prci, prcičky: Spolek Beta" (2007)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Prci, prci, prcičky: Spolek Beta"

Pokud se ti líbil „Prci, prci, prcičky: Spolek Beta", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Komedie.