Plakát k filmu Ana y los lobos (1973)
Drama12

Ana y los lobos

1973 3h 6min ES režie: Carlos Saura

Cine Score

6.9/10

na základě 56 hlasů

10
1.6%
9
8%
8
21.6%
7
31.5%
6
24.5%
5
10.2%
4
2.3%
3
0.3%
2
0%
1
0%

3h 6min

délka

56

hodnocení diváků

1973

rok premiéry

Údaje o filmu „Ana y los lobos"

Rok výroby

1973

Hodnocení

6.9/10

Počet hodnocení

56

Žánry

Drama

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Ana y los lobos" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Ana y los lobos"

The young but traveled Ana arrives in a manor in the countryside of Spain to work as nanny of three girls and finds a dysfunctional family.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceElías Querejeta PC
Země produkceES
Originální jazykes
Datum premiéry4. června 1973
Délka3h 6min
Věkové omezení12
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „Ana y los lobos"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Ana y los lobos" (1973)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Ana y los lobos"

Pokud se ti líbil „Ana y los lobos", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Drama.