Plakát k filmu Another Man's Poison (1951)
KrimiDramaNR

Another Man's Poison

1951 1h 30min GB režie: Irving Rapper

Cine Score

6.8/10

na základě 51 hlasů

10
1.3%
9
7%
8
20.1%
7
31.2%
6
25.9%
5
11.5%
4
2.7%
3
0.3%
2
0%
1
0%

1h 30min

délka

51

hodnocení diváků

3

VOD platforem

Údaje o filmu „Another Man's Poison"

Rok výroby

1951

Hodnocení

6.8/10

Počet hodnocení

51

Žánry

Krimi, Drama

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Another Man's Poison" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Another Man's Poison"

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceAngel Productions
Země produkceGB
Originální jazyken
Datum premiéry20. listopadu 1951
Délka1h 30min
Věkové omezeníNR
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „Another Man's Poison"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Another Man's Poison" (1951)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Another Man's Poison"

Pokud se ti líbil „Another Man's Poison", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Krimi, Drama.