Plakát k filmu Proroctví - Černí andělé (2000)
FantasyHororThrillerR

Proroctví - Černí andělé

The Prophecy 3: The Ascent

2000 1h 24min US režie: Patrick Lussier

Cine Score

5.8/10

na základě 189 hlasů

10
0.1%
9
1.3%
8
7%
7
20.1%
6
31.1%
5
25.8%
4
11.5%
3
2.7%
2
0.3%
1
0%

1h 24min

délka

189

hodnocení diváků

3

VOD platforem

Údaje o filmu „Proroctví - Černí andělé"

Rok výroby

2000

Hodnocení

5.8/10

Počet hodnocení

189

Žánry

Fantasy, Horor, Thriller

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Proroctví - Černí andělé" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Proroctví - Černí andělé"

Završení série jejíž předchozí dva díly Boží armáda a Proroctví byly pouhou předehrou k pekelnému běsnění, které má přijít teprve nyní. Schyluje se k druhé válce medzi anděly o nadvládu nad Zemí a všechno nasvědčuje tomu, že Bůh na obranu nezasáhne. Šíří se hlasy, že je mrtev a vše teď spočívá na okřídlených bedrech andělů. Zvítězí to nejlepší nebo to nejhorší co nebe nabízí?

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceOverseas FilmGroup
Země produkceUS
Originální jazyken
Datum premiéry14. března 2000
Délka1h 24min
Věkové omezeníR
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „Proroctví - Černí andělé"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Proroctví - Černí andělé" (2000)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Proroctví - Černí andělé"

Pokud se ti líbil „Proroctví - Černí andělé", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Fantasy, Horor, Thriller.