Plakát k filmu The Thin Blue Line (1988)
KrimiDokumentárníb/o

The Thin Blue Line

1988 1h 43min US režie: Errol Morris

Cine Score

7.6/10

na základě 417 hlasů

10
5.3%
9
17.3%
8
30.3%
7
28.4%
6
14.3%
5
3.8%
4
0.6%
3
0%
2
0%
1
0%

1h 43min

délka

417

hodnocení diváků

1 mln USD

tržby

Údaje o filmu „The Thin Blue Line"

Rok výroby

1988

Hodnocení

7.6/10

Počet hodnocení

417

Žánry

Krimi, Dokumentární

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „The Thin Blue Line" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „The Thin Blue Line"

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceAmerican Playhouse
Země produkceUS
Originální jazyken
Datum premiéry28. srpna 1988
Délka1h 43min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet
Tržby1 mln USD

Rozpočet

Tržby

1 mln USD

Recenze diváků

Recenze filmu „The Thin Blue Line"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „The Thin Blue Line" (1988)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „The Thin Blue Line"

Pokud se ti líbil „The Thin Blue Line", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Krimi, Dokumentární.