Plakát k filmu Bio Ráj (1988)
DramaRomantický7+

Bio Ráj

Nuovo Cinema Paradiso

1988 2h 04m Itálie, Francie režie: Giuseppe Tornatore

Cine Score

8.4/10

na základě 4 888 hlasů

10
29.5%
9
29.5%
8
9%
7
9%
6
8.5%
5
8.5%
4
2%
3
2%
2
1%
1
1%

2h 04m

délka

4 888

hodnocení diváků

36 mln USD

tržby

Údaje o filmu „Bio Ráj"

Rok výroby

1988

Hodnocení

8.4/10

Počet hodnocení

4 888

Žánry

Drama, Romantický

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Bio Ráj" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Bio Ráj"

Režisér Salvatore dostane zprávu o smrti svého starého přítele Alfreda. Vrací se zpět do rodného města. Zde se mu vrátí vzpomínky na dětství ovlivněné bručounským Alfredem. Ten mu přiblížil kino, jako místo, kde se sny na okamžik stávají pravdou.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceCristaldifilm / Les Films Ariane
Země produkceItálie, Francie
Originální jazykItaliano
Datum premiéry17. listopadu 1988
Délka2h 04m
Věkové omezení7+
Rozpočet5 mln USD
Tržby36 mln USD

Rozpočet

5 mln USD

Tržby

36 mln USD

Recenze diváků

Recenze filmu „Bio Ráj"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Bio Ráj" (1988)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Bio Ráj"

Pokud se ti líbil „Bio Ráj", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Drama, Romantický.