Plakát k filmu Cómo cortar a tu patán (2017)
KomedieRomantickýb/o

Cómo cortar a tu patán

2017 1h 40min MX režie: Gabriela Tagliavini

Cine Score

6.9/10

na základě 81 hlasů

10
1.6%
9
8%
8
21.6%
7
31.5%
6
24.5%
5
10.2%
4
2.3%
3
0.3%
2
0%
1
0%

1h 40min

délka

81

hodnocení diváků

2017

rok premiéry

Údaje o filmu „Cómo cortar a tu patán"

Rok výroby

2017

Hodnocení

6.9/10

Počet hodnocení

81

Žánry

Komedie, Romantický

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Cómo cortar a tu patán" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Cómo cortar a tu patán"

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceVideocine
Země produkceMX
Originální jazykes
Datum premiéry13. října 2017
Délka1h 40min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „Cómo cortar a tu patán"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Cómo cortar a tu patán" (2017)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Cómo cortar a tu patán"

Pokud se ti líbil „Cómo cortar a tu patán", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Komedie, Romantický.