Plakát k filmu Doom: Annihilation (2019)
AkčníSci-FiHororR

Doom: Annihilation

2019 1h 37min US režie: Tony Giglio

Cine Score

4.9/10

na základě 481 hlasů

10
0%
9
0.2%
8
1.6%
7
8%
6
21.6%
5
31.4%
4
24.5%
3
10.2%
2
2.3%
1
0.3%

1h 37min

délka

481

hodnocení diváků

3

VOD platforem

Údaje o filmu „Doom: Annihilation"

Rok výroby

2019

Hodnocení

4.9/10

Počet hodnocení

481

Žánry

Akční, Sci-Fi, Horor

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Doom: Annihilation" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Doom: Annihilation"

Doom: Annihilation pokračuje skupinou kosmických mariňáků, kteří reagují na tísňové volání ze základny na marťanském měsíci, jen aby zjistili, že to bylo přepadeno démonickými stvořeními, která hrozí, že vytvoří peklo na Zemi.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceUniversal 1440 Entertainment
Země produkceUS
Originální jazyken
Datum premiéry30. září 2019
Délka1h 37min
Věkové omezeníR
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „Doom: Annihilation"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Doom: Annihilation" (2019)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Doom: Annihilation"

Pokud se ti líbil „Doom: Annihilation", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Akční, Sci-Fi, Horor.