Plakát k filmu Double Down (2005)
AkčníDramaThrillerNR

Double Down

2005 1h 33min US režie: Neil Breen

Cine Score

4.5/10

na základě 70 hlasů

10
0%
9
0.1%
8
0.7%
7
4.5%
6
15.6%
5
29.2%
4
29.2%
3
15.6%
2
4.5%
1
0.7%

1h 33min

délka

70

hodnocení diváků

2005

rok premiéry

Údaje o filmu „Double Down"

Rok výroby

2005

Hodnocení

4.5/10

Počet hodnocení

70

Žánry

Akční, Drama, Thriller

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Double Down" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Double Down"

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceNeil Breen Films
Země produkceUS
Originální jazyken
Datum premiéry5. listopadu 2005
Délka1h 33min
Věkové omezeníNR
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „Double Down"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Double Down" (2005)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Double Down"

Pokud se ti líbil „Double Down", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Akční, Drama, Thriller.