Plakát k filmu Found Footage 3D (2016)
Hororb/o

Found Footage 3D

"A New Dimension in Terror"

2016 1h 41min US režie: Steven DeGennaro

Cine Score

5.4/10

na základě 104 hlasů

10
0%
9
0.5%
8
3.8%
7
14.2%
6
28.2%
5
30%
4
17.1%
3
5.2%
2
0.9%
1
0.1%

1h 41min

délka

104

hodnocení diváků

2016

rok premiéry

Údaje o filmu „Found Footage 3D"

Rok výroby

2016

Hodnocení

5.4/10

Počet hodnocení

104

Žánry

Horor

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Found Footage 3D" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Found Footage 3D"

A group of filmmakers sets out to make the first 3D found footage horror movie, but find themselves IN the first 3D found footage horror movie when the evil entity from their film escapes into their behind-the-scenes footage.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceFF3D
Země produkceUS
Originální jazyken
Datum premiéry29. srpna 2016
Délka1h 41min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „Found Footage 3D"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Found Footage 3D" (2016)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Found Footage 3D"

Pokud se ti líbil „Found Footage 3D", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Horor.