Plakát k filmu El deshielo (2026)
DramaThriller15

El deshielo

2026 1h 50min Chile režie: Manuela Martelli

Cine Score

6.0

Solidní

5 hlasů
ve škále 1–10

10
0.2%
9
1.9%
8
9%
7
23.1%
6
31.5%
5
23.1%
4
9%
3
1.9%
2
0.2%
1
0%
Plakát k filmu El deshielo

1h 50min

délka

5

hodnocení diváků

2026

rok premiéry

Filmový swipePřejížděj karty a bleskově si stav kolekci.Filmová ruletaNevíš, co si pustit? Vylosuj film za vteřinu.

Údaje o filmu „El deshielo"

Rok výroby

2026

Hodnocení

6.0/10

Počet hodnocení

5

Žánry

Drama, Thriller

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „El deshielo" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „El deshielo"

1992, Chile. Inés parents are away on business and she is left in the care of her grandparents, who own a hotel at the foot of a ski resort. Inés befriends Hanna, a European skier who has come to train in Chile. One night, Hanna disappears. The process of her search will unveil a series of hidden situations.

Obsazení a tvůrci

Kdo stvořil „El deshielo”

Lidé filmu

Tvůrci

Fotografie – Manuela Martelli

Manuela Martelli

Režie · Scénář

Fotografie – Benjamín Echazarreta

Benjamín Echazarreta

Kamera

Obsazení

Fotografie – Maya O’Rourke

Maya O’Rourke

jako Inés

Fotografie – Saskia Rosendahl

Saskia Rosendahl

jako Lina

Fotografie – Maia Domagala

Maia Domagala

jako Hanna

Fotografie – Jakub Gierszał

Jakub Gierszał

jako Alexander

Fotografie – Paulina Urrutia

Paulina Urrutia

jako Techa

Fotografie – Mauricio Pesutic

Mauricio Pesutic

jako Ricardo

Fotografie – Lautaro Cantillana

Lautaro Cantillana

jako Sebastián

Fotografie – Paula Zúñiga

Paula Zúñiga

jako Sonia

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceInvercine&Wood
Země produkceChile
Originální jazykšpanělština
Datum premiéry26. srpna 2026
Délka1h 50min
Věkové omezení15
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „El deshielo"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „El deshielo" (2026)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „El deshielo"

Pokud se ti líbil „El deshielo", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Drama, Thriller.

CINEFY IDCNFNNO5REAW/26/FI/0309