Plakát k filmu ふしぎ駄菓子屋 銭天堂 (2024)
FantasyMysteriózníG

ふしぎ駄菓子屋 銭天堂

2024 1h 43min Japonsko režie: 中田秀夫

Cine Score

6.7

Solidní

10 hlasů
ve škále 1–10

10
1.1%
9
6%
8
18.6%
7
30.7%
6
27.1%
5
12.8%
4
3.2%
3
0.4%
2
0%
1
0%
Plakát k filmu ふしぎ駄菓子屋 銭天堂

1h 43min

délka

10

hodnocení diváků

2024

rok premiéry

Filmový swipePřejížděj karty a bleskově si stav kolekci.Filmová ruletaNevíš, co si pustit? Vylosuj film za vteřinu.

Údaje o filmu „ふしぎ駄菓子屋 銭天堂"

Rok výroby

2024

Hodnocení

6.7/10

Počet hodnocení

10

Žánry

Fantasy, Mysteriózní

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „ふしぎ駄菓子屋 銭天堂" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „ふしぎ駄菓子屋 銭天堂"

Zenitendo is a mysterious candy store that only lucky people can reach. All the candy recommended by Beniko, the owner of the store, is perfectly suited to the buyer's troubles. However, it depends on whether the candy will be used or eaten correctly that it can bring happiness or misfortune.

Obsazení a tvůrci

Kdo stvořil „ふしぎ駄菓子屋 銭天堂”

Lidé filmu

Tvůrci

Fotografie – 中田秀夫

中田秀夫

Režie

Fotografie – 吉田玲子

吉田玲子

Scénář

Fotografie – 今井孝博

今井孝博

Kamera

Fotografie – 横山克

横山克

Hudba

Obsazení

Fotografie – 天海祐希

天海祐希

jako Beniko

Fotografie – 大橋和也

大橋和也

jako Todoroki Kotaro

Fotografie – 伊原六花

伊原六花

jako Aida Yoko

Fotografie – 上白石萌音

上白石萌音

jako Yodomi

Fotografie – 平澤宏々路

平澤宏々路

jako Todoroki Madoka

Fotografie – 伊礼姫奈

伊礼姫奈

jako Kisaragi Yuriko

Fotografie – 白山乃愛

白山乃愛

jako Ono Aika

Fotografie – 番家天嵩

番家天嵩

jako Mizuno Yuta

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceTOHO
Země produkceJaponsko
Originální jazykjaponština
Datum premiéry13. prosince 2024
Délka1h 43min
Věkové omezeníG
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „ふしぎ駄菓子屋 銭天堂"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „ふしぎ駄菓子屋 銭天堂" (2024)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „ふしぎ駄菓子屋 銭天堂"

Pokud se ti líbil „ふしぎ駄菓子屋 銭天堂", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Fantasy, Mysteriózní.

CINEFY IDCNFUOX1N6EB/26/FI/1009