Plakát k filmu 그녀가 돌아온 날 (2026)
Dramab/o

그녀가 돌아온 날

2026 1h 25min KR režie: 홍상수

Cine Score

5.9/10

na základě 6 hlasů

10
0.2%
9
1.6%
8
8%
7
21.6%
6
31.4%
5
24.5%
4
10.2%
3
2.3%
2
0.3%
1
0%

1h 25min

délka

6

hodnocení diváků

2026

rok premiéry

Údaje o filmu „그녀가 돌아온 날"

Rok výroby

2026

Hodnocení

5.9/10

Počet hodnocení

6

Žánry

Drama

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „그녀가 돌아온 날" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „그녀가 돌아온 날"

​Having stepped back from acting after marriage and a subsequent divorce, actress Bae Jeongsu returns to the profession with a role in an independent film. As the film’s release approaches, she takes part in a series of press interviews, only to discover later, when asked to revisit those moments in her acting class, that she cannot clearly recall what was said.

Obsazení a tvůrci

Kdo stvořil „그녀가 돌아온 날”

Lidé filmu

Tvůrci

Fotografie — 홍상수

홍상수

Režie · Scénář · Kamera · Hudba

Obsazení

Fotografie — 송선미

송선미

jako Bae Jeongsu

Fotografie — 조윤희

조윤희

jako Kim Young

Fotografie — 박미소

박미소

jako Park Junhee

Fotografie — 김선진

김선진

jako Interviewer 1

Fotografie — 오윤수

오윤수

jako Interviewer 2

Fotografie — 강소이

강소이

jako Interviewer 3

Fotografie — 하성국

하성국

jako Director

Fotografie — 신석호

신석호

jako Helper

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceJeonwonsa Film
Země produkceKR
Originální jazykko
Datum premiéry6. května 2026
Délka1h 25min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „그녀가 돌아온 날"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „그녀가 돌아온 날" (2026)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „그녀가 돌아온 날"

Pokud se ti líbil „그녀가 돌아온 날", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Drama.