Plakát k filmu 絕種賤男之愛在三級的日子 (2003)
Dramab/o

絕種賤男之愛在三級的日子

2003 1h 50min režie: Siu Keung

Cine Score

4.2/10

na základě 54 hlasů

10
0%
9
0%
8
0.3%
7
2.7%
6
11.5%
5
25.9%
4
31.2%
3
20.1%
2
7%
1
1.3%

1h 50min

délka

54

hodnocení diváků

2003

rok premiéry

Údaje o filmu „絕種賤男之愛在三級的日子"

Rok výroby

2003

Hodnocení

4.2/10

Počet hodnocení

54

Žánry

Drama

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „絕種賤男之愛在三級的日子" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „絕種賤男之愛在三級的日子"

Obsazení a tvůrci

Kdo stvořil „絕種賤男之愛在三級的日子”

Lidé filmu

Tvůrci

Obsazení

Fotografie — 宋本中

宋本中

jako 黃嘉偉

Fotografie — 楊嘉雯

楊嘉雯

jako Charlene

Fotografie — 陳昭昭

陳昭昭

jako Dragon Lady

Fotografie — 周強

周強

Technické údaje

Produkce a detaily

Originální jazykcn
Datum premiéry23. prosince 2003
Délka1h 50min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „絕種賤男之愛在三級的日子"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „絕種賤男之愛在三級的日子" (2003)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „絕種賤男之愛在三級的日子"

Pokud se ti líbil „絕種賤男之愛在三級的日子", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Drama.