Plakát k filmu 도그데이즈 (2024)
DramaKomedieb/o

도그데이즈

2024 2h 0min KR režie: Kim Deok-min

Cine Score

7.6/10

na základě 15 hlasů

10
5.3%
9
17.3%
8
30.3%
7
28.4%
6
14.3%
5
3.8%
4
0.6%
3
0%
2
0%
1
0%

2h 0min

délka

15

hodnocení diváků

3 mln USD

tržby

Údaje o filmu „도그데이즈"

Rok výroby

2024

Hodnocení

7.6/10

Počet hodnocení

15

Žánry

Drama, Komedie

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „도그데이즈" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „도그데이즈"

Obsazení a tvůrci

Kdo stvořil „도그데이즈”

Lidé filmu

Tvůrci

Fotografie — 윤제균

윤제균

Scénář

Fotografie — 김성호

김성호

Kamera

Fotografie — 황상준

황상준

Hudba

Obsazení

Fotografie — 윤여정

윤여정

jako Min-seo

Fotografie — 유해진

유해진

jako Min-sang

Fotografie — 김윤진

김윤진

jako Jeong-ah

Fotografie — 정성화

정성화

jako Seon-yong

Fotografie — 김서형

김서형

jako Jin-young

Fotografie — 이현우

이현우

jako Hyun

Fotografie — 탕준상

탕준상

jako Jin-woo

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceJK Film
Země produkceKR
Originální jazykko
Datum premiéry7. února 2024
Délka2h 0min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet6 mln USD
Tržby3 mln USD

Rozpočet

6 mln USD

Tržby

3 mln USD

Recenze diváků

Recenze filmu „도그데이즈"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „도그데이즈" (2024)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „도그데이즈"

Pokud se ti líbil „도그데이즈", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Drama, Komedie.