Plakát k filmu Fucking Berlin (2016)
DramaRomantickýb/o

Fucking Berlin

2016 1h 34min DE režie: Florian Gottschick

Cine Score

5.7/10

na základě 114 hlasů

10
0.1%
9
1%
8
6%
7
18.6%
6
30.7%
5
27.1%
4
12.8%
3
3.2%
2
0.4%
1
0%

1h 34min

délka

114

hodnocení diváků

2016

rok premiéry

Údaje o filmu „Fucking Berlin"

Rok výroby

2016

Hodnocení

5.7/10

Počet hodnocení

114

Žánry

Drama, Romantický

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Fucking Berlin" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Fucking Berlin"

Dvacetiletá studentka matematiky, berlínské kluby, noční život, byt u nádraží. Náhodné známosti, z nichž ti lepší jsou už dávno zadaní a na ty horší je lepší hned zapomenout. Až setkání s nezodpovědným Ladjou změní Sonjin život. Potřebuje peníze, a tak zkouší porno chat, pak privát u madam Anji...

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceArenico Productions GmbH
Země produkceDE
Originální jazykde
Datum premiéry1. června 2016
Délka1h 34min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „Fucking Berlin"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Fucking Berlin" (2016)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Fucking Berlin"

Pokud se ti líbil „Fucking Berlin", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Drama, Romantický.