Plakát k filmu Good Luck Algeria (2016)
Komedieb/o

Good Luck Algeria

2016 1h 31min BE režie: Farid Bentoumi

Cine Score

5.5/10

na základě 52 hlasů

10
0.1%
9
0.7%
8
4.5%
7
15.6%
6
29.2%
5
29.2%
4
15.6%
3
4.5%
2
0.7%
1
0.1%

1h 31min

délka

52

hodnocení diváků

2016

rok premiéry

Údaje o filmu „Good Luck Algeria"

Rok výroby

2016

Hodnocení

5.5/10

Počet hodnocení

52

Žánry

Komedie

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Good Luck Algeria" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Good Luck Algeria"

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceLes Films Velvet
Země produkceBE
Originální jazykfr
Datum premiéry30. března 2016
Délka1h 31min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „Good Luck Algeria"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Good Luck Algeria" (2016)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Good Luck Algeria"

Pokud se ti líbil „Good Luck Algeria", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Komedie.