Plakát k filmu Hera Pheri (2000)
KomedieKrimib/o

Hera Pheri

2000 2h 36min IN režie: Priyadarshan

Cine Score

7.1/10

na základě 313 hlasů

10
2.3%
9
10.2%
8
24.6%
7
31.5%
6
21.7%
5
8%
4
1.6%
3
0.2%
2
0%
1
0%

2h 36min

délka

313

hodnocení diváků

5 mln USD

tržby

Údaje o filmu „Hera Pheri"

Rok výroby

2000

Hodnocení

7.1/10

Počet hodnocení

313

Žánry

Komedie, Krimi

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Hera Pheri" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Hera Pheri"

Two tenants and a landlord, in desperate need of money, chance upon a ransom call via a cross connection. They hatch a plan to claim the ransom for themselves.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceA.G. Films
Země produkceIN
Originální jazykhi
Datum premiéry31. března 2000
Délka2h 36min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet2 mln USD
Tržby5 mln USD

Rozpočet

2 mln USD

Tržby

5 mln USD

Recenze diváků

Recenze filmu „Hera Pheri"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Hera Pheri" (2000)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Hera Pheri"

Pokud se ti líbil „Hera Pheri", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Komedie, Krimi.