Plakát k filmu Noční incident (2012)
HororThrillerb/o

Noční incident

The Incident

2012 1h 25min BE režie: Alexandre Courtes

Cine Score

5.6/10

na základě 138 hlasů

10
0.1%
9
0.9%
8
5.2%
7
17.1%
6
30%
5
28.2%
4
14.2%
3
3.8%
2
0.5%
1
0%

1h 25min

délka

138

hodnocení diváků

98 tys. USD

tržby

Údaje o filmu „Noční incident"

Rok výroby

2012

Hodnocení

5.6/10

Počet hodnocení

138

Žánry

Horor, Thriller

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Noční incident" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Noční incident"

George, Max a Ricky mají rockovou kapelu. Zkouší, sem tam mají koncert a doufají, že si jich někdo všimne a oni dostanou svou šanci. Jenomže účty se samy nezaplatí. A tak pracují v kuchyni uzavřené psychiatrické léčebny, kde se léčí nebezpeční šílenci. Platí je slušně a je to úplně bezpečné... s pacienty vůbec nepřijdou do kontaktu. Jednou ale během děsivého hromobití těsně před večeří vypadne celý bezpečnostní systém, dveře cel se otevřou a šílenci začnou bloumat chodbami. Pomoc by měla dorazit velmi rychle. Bude to trvat jenom chvilku, takže musí trpělivě čekat... a zůstat naživu.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceWY Productions
Země produkceBE
Originální jazyken
Datum premiéry4. května 2012
Délka1h 25min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet500 tys. USD
Tržby98 tys. USD

Rozpočet

500 tys. USD

Tržby

98 tys. USD

Recenze diváků

Recenze filmu „Noční incident"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Noční incident" (2012)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Noční incident"

Pokud se ti líbil „Noční incident", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Horor, Thriller.