Plakát k filmu Malá lež (2019)
KomedieDrama16

Malá lež

The Farewell

"Komedie podle skutečného tajemství"

2019 1h 40min CN režie: Lulu Wang

Cine Score

7.4/10

na základě 1 560 hlasů

10
3.8%
9
14.3%
8
28.4%
7
30.2%
6
17.2%
5
5.2%
4
0.9%
3
0.1%
2
0%
1
0%

1h 40min

délka

1 560

hodnocení diváků

23 mln USD

tržby

Údaje o filmu „Malá lež"

Rok výroby

2019

Hodnocení

7.4/10

Počet hodnocení

1 560

Žánry

Komedie, Drama

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Malá lež" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Malá lež"

Rodina rozesetá po světě (USA, Japonsko) zatají matriarchální babičce žijící v domovské Číně její smrtelnou nemoc a naplánuje velkou svatbu, aby se během oslav všichni příbuzní a přátelé mohli s babičkou ještě potkat. Natočeno podle „skutečné lži“ – jde o rodinný příběh režisérky Lulu Wang, ztělesněné v příběhu v postavě začínající newyorské spisovatelky Billi. Setkání příbuzných je testem toho, zda rodinná pouta a láska přetrvaly přes dlouhé odloučení. Tragikomický příběh se dotýká kulturních rozdílů mezi Čínou a USA, aniž by je přísně poměřoval.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceBig Beach
Země produkceCN
Originální jazyken
Datum premiéry12. července 2019
Délka1h 40min
Věkové omezení16
Rozpočet250 tys. USD
Tržby23 mln USD

Rozpočet

250 tys. USD

Tržby

23 mln USD

Recenze diváků

Recenze filmu „Malá lež"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Malá lež" (2019)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Malá lež"

Pokud se ti líbil „Malá lež", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Komedie, Drama.