Plakát k filmu Vraždy bez záruky (2004)
HororMysteriózníR

Vraždy bez záruky

Toolbox Murders

2004 1h 35min US režie: Tobe Hooper

Cine Score

5.6/10

na základě 200 hlasů

10
0.1%
9
0.9%
8
5.2%
7
17.1%
6
30%
5
28.2%
4
14.2%
3
3.8%
2
0.5%
1
0%

1h 35min

délka

200

hodnocení diváků

188 tys. USD

tržby

Údaje o filmu „Vraždy bez záruky"

Rok výroby

2004

Hodnocení

5.6/10

Počet hodnocení

200

Žánry

Horor, Mysteriózní

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Vraždy bez záruky" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Vraždy bez záruky"

V samotném srdci Hollywoodu stojí Lusman. Kdysi to bývalo oblíbené místo bohatých a slavných, ale fasáda už je dávno oprýskaná, luxusní koberce prošlapané. Do hotelu se právě nastěhovala Nell se svým manželem Stevenem. Brzy se spřátelí s Julií, která však zničehonic zmizí... Nell tuší, že se stalo něco strašného. Dům plný symbolů skrývá děsivé tajemství.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceToolbox Murders Inc.
Země produkceUS
Originální jazyken
Datum premiéry12. listopadu 2004
Délka1h 35min
Věkové omezeníR
Rozpočet
Tržby188 tys. USD

Rozpočet

Tržby

188 tys. USD

Recenze diváků

Recenze filmu „Vraždy bez záruky"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Vraždy bez záruky" (2004)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Vraždy bez záruky"

Pokud se ti líbil „Vraždy bez záruky", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Horor, Mysteriózní.