Plakát k filmu El príncipe (2019)
Dramab/o

El príncipe

2019 1h 36min AR režie: Sebastián Muñoz

Cine Score

7.3/10

na základě 61 hlasů

10
3.2%
9
12.8%
8
27.2%
7
30.8%
6
18.7%
5
6.1%
4
1.1%
3
0.1%
2
0%
1
0%

1h 36min

délka

61

hodnocení diváků

2019

rok premiéry

Údaje o filmu „El príncipe"

Rok výroby

2019

Hodnocení

7.3/10

Počet hodnocení

61

Žánry

Drama

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „El príncipe" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „El príncipe"

Chile, 1970. During a night of heavy drinking, Jaime, a lonely 20-year-old young man, is sentenced to prison. There, he meets “The Stallion”, an older and respected man in whom he finds protection, and from whom he learns about love and loyalty. But as their relationship grows stronger, “The Stallion” faces the violent power struggles within the prison.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceLe Tiro Cine
Země produkceAR
Originální jazykes
Datum premiéry29. srpna 2019
Délka1h 36min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „El príncipe"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „El príncipe" (2019)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „El príncipe"

Pokud se ti líbil „El príncipe", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Drama.