Plakát k filmu Sloužit Sáře (2002)
Komedieb/o

Sloužit Sáře

Serving Sara

2002 1h 40min US režie: Reginald Hudlin

Cine Score

5.4/10

na základě 346 hlasů

10
0%
9
0.5%
8
3.8%
7
14.2%
6
28.2%
5
30%
4
17.1%
3
5.2%
2
0.9%
1
0.1%

1h 40min

délka

346

hodnocení diváků

17 mln USD

tržby

Údaje o filmu „Sloužit Sáře"

Rok výroby

2002

Hodnocení

5.4/10

Počet hodnocení

346

Žánry

Komedie

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Sloužit Sáře" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Sloužit Sáře"

Joe Tyler má možná jedno z nejhorších zaměstnání na světě, ale neměnil by. Dokáže dodat legální dokumenty o čemkoliv komukoliv - od mafiánů po milionáře. Jde jen o to, kolik za ně kdo zaplatí. A Sara Moore je jeho další obětí. Její manžel, texaský rančer Gordon totiž pověřil Joea, aby mu obstaral rozvodové papíry a vyšoupl tak Saru ze svého života. Jenže žena se z počátečního šoku vzpamatuje a hodlá se vrátit - aby zachránila peníze, na něž má nárok, zasadila ránu Gordonovu egu a možná našla i skutečnou lásku.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceMandalay Pictures
Země produkceUS
Originální jazyken
Datum premiéry23. srpna 2002
Délka1h 40min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet29 mln USD
Tržby17 mln USD

Rozpočet

29 mln USD

Tržby

17 mln USD

Recenze diváků

Recenze filmu „Sloužit Sáře"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Sloužit Sáře" (2002)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Sloužit Sáře"

Pokud se ti líbil „Sloužit Sáře", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Komedie.