Plakát k filmu Kaktusový květ (1969)
KomedieRomantickýPG

Kaktusový květ

Cactus Flower

1969 1h 43min US režie: Gene Saks

Cine Score

7.2/10

na základě 246 hlasů

10
2.7%
9
11.5%
8
25.9%
7
31.3%
6
20.2%
5
7%
4
1.3%
3
0.1%
2
0%
1
0%

1h 43min

délka

246

hodnocení diváků

26 mln USD

tržby

Údaje o filmu „Kaktusový květ"

Rok výroby

1969

Hodnocení

7.2/10

Počet hodnocení

246

Žánry

Komedie, Romantický

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Kaktusový květ" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Kaktusový květ"

Noční ulice, mladá dívka v noční košili házející do schránky dopis, poté doma naplno pouštějící plynové kohoutky. Jenže zoufalou Toni (Goldie Hawn) zachrání její soused Igor (Rick Lenz) a dozví se, že dívku právě opustil její milenec, ctihodný dr. Julian Winston (Walter Mathau). Své rozhodnutí Julian zdůvodnil tím, že nemůže opustit svou manželku. Problém je ale v tom, že je starý mládenec a jen se potřebuje stále více majetnické Toni zbavit. Když už neví kudy kam, požádá sestru ze své ordinace (Ingrid Bergman), aby v roli jeho choti zaskočila. Řítící se události pak už nelze zastavit.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceFrankovich Productions
Země produkceUS
Originální jazyken
Datum premiéry16. prosince 1969
Délka1h 43min
Věkové omezeníPG
Rozpočet3 mln USD
Tržby26 mln USD

Rozpočet

3 mln USD

Tržby

26 mln USD

Recenze diváků

Recenze filmu „Kaktusový květ"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Kaktusový květ" (1969)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Kaktusový květ"

Pokud se ti líbil „Kaktusový květ", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Komedie, Romantický.