Plakát k filmu Prokletí Lizzie Bordenové (2018)
KrimiDramaThrillerR

Prokletí Lizzie Bordenové

Lizzie

2018 1h 45min US režie: Craig William Macneill

Cine Score

6.2/10

na základě 300 hlasů

10
0.3%
9
2.7%
8
11.5%
7
25.8%
6
31.2%
5
20.1%
4
7%
3
1.3%
2
0.1%
1
0%

1h 45min

délka

300

hodnocení diváků

845 tys. USD

tržby

Údaje o filmu „Prokletí Lizzie Bordenové"

Rok výroby

2018

Hodnocení

6.2/10

Počet hodnocení

300

Žánry

Krimi, Drama, Thriller

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Prokletí Lizzie Bordenové" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Prokletí Lizzie Bordenové"

Lizzie je mladá neprovdaná žena, jejíž život je ovládán a kontrolován přísným otcem. Situace se změní po příjezdu nové irské služky jménem Bridget Sullivan. Lizzie v ní najde spřízněnou duši a potají si mezi sebou vytvoří intimní pouto, které směřuje k ďábelskému plánu a temnému znepokojujícímu konci.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceArtina Films
Země produkceUS
Originální jazyken
Datum premiéry14. září 2018
Délka1h 45min
Věkové omezeníR
Rozpočet
Tržby845 tys. USD

Rozpočet

Tržby

845 tys. USD

Recenze diváků

Recenze filmu „Prokletí Lizzie Bordenové"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Prokletí Lizzie Bordenové" (2018)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Prokletí Lizzie Bordenové"

Pokud se ti líbil „Prokletí Lizzie Bordenové", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Krimi, Drama, Thriller.