Plakát k filmu Masakr na sv. Valentýna (1967)
HistorickýKrimiNR

Masakr na sv. Valentýna

The St. Valentine's Day Massacre

1967 1h 40min US režie: Roger Corman

Cine Score

6.3/10

na základě 115 hlasů

10
0.4%
9
3.2%
8
12.8%
7
27.1%
6
30.7%
5
18.6%
4
6%
3
1%
2
0.1%
1
0%

1h 40min

délka

115

hodnocení diváků

1967

rok premiéry

Údaje o filmu „Masakr na sv. Valentýna"

Rok výroby

1967

Hodnocení

6.3/10

Počet hodnocení

115

Žánry

Historický, Krimi

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Masakr na sv. Valentýna" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Masakr na sv. Valentýna"

Nejkrvavější masakr gangsterské éry. Koncem 20.let minulého století vyvrcholila ve Spojených státech gangsterská éra. V Chicagu proti sobě nelítostně bojovaly gangy Al Caponeho a Bugse Morana. A 14. února 1929 došlo k jednomu z nejkrvavějších masakrů v historii. Tento film o něm vypráví – bez pozlátka a bez romantiky.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceLos Altos Productions
Země produkceUS
Originální jazyken
Datum premiéry30. června 1967
Délka1h 40min
Věkové omezeníNR
Rozpočet2 mln USD
Tržby

Rozpočet

2 mln USD

Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „Masakr na sv. Valentýna"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Masakr na sv. Valentýna" (1967)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Masakr na sv. Valentýna"

Pokud se ti líbil „Masakr na sv. Valentýna", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Historický, Krimi.