Plakát k filmu Preparation for the Next Life (2025)
DramaRomantickýR

Preparation for the Next Life

"Love isn’t an escape, it’s a reason to keep going."

2025 1h 56min US režie: Bing Liu

Cine Score

5.9/10

na základě 31 hlasů

10
0.2%
9
1.6%
8
8%
7
21.6%
6
31.4%
5
24.5%
4
10.2%
3
2.3%
2
0.3%
1
0%

1h 56min

délka

31

hodnocení diváků

43 tys. USD

tržby

Údaje o filmu „Preparation for the Next Life"

Rok výroby

2025

Hodnocení

5.9/10

Počet hodnocení

31

Žánry

Drama, Romantický

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Preparation for the Next Life" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Preparation for the Next Life"

Aishe, a Uyghur woman trained by her military father, migrates to New York City where she finds herself laboring in Chinatown’s underground kitchens. She fatefully encounters Skinner, a young American soldier who has just returned from three tours in the Middle East. While falling in love, they discover the possibility of a better life together than the ones they believed they were destined to live alone.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceOrion Pictures
Země produkceUS
Originální jazyken
Datum premiéry5. září 2025
Délka1h 56min
Věkové omezeníR
Rozpočet
Tržby43 tys. USD

Rozpočet

Tržby

43 tys. USD

Recenze diváků

Recenze filmu „Preparation for the Next Life"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Preparation for the Next Life" (2025)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Preparation for the Next Life"

Pokud se ti líbil „Preparation for the Next Life", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Drama, Romantický.