Plakát k filmu Not of This Earth (1988)
HororKomedieSci-FiR

Not of This Earth

1988 1h 21min US režie: Jim Wynorski

Cine Score

4.8/10

na základě 72 hlasů

10
0%
9
0.1%
8
1.3%
7
7%
6
20.1%
5
31.2%
4
25.8%
3
11.5%
2
2.7%
1
0.3%

1h 21min

délka

72

hodnocení diváků

107 tys. USD

tržby

Údaje o filmu „Not of This Earth"

Rok výroby

1988

Hodnocení

4.8/10

Počet hodnocení

72

Žánry

Horor, Komedie, Sci-Fi

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Not of This Earth" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Not of This Earth"

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceMiracle Pictures
Země produkceUS
Originální jazyken
Datum premiéry20. května 1988
Délka1h 21min
Věkové omezeníR
Rozpočet210 tys. USD
Tržby107 tys. USD

Rozpočet

210 tys. USD

Tržby

107 tys. USD

Recenze diváků

Recenze filmu „Not of This Earth"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Not of This Earth" (1988)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Not of This Earth"

Pokud se ti líbil „Not of This Earth", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Horor, Komedie, Sci-Fi.