Plakát k filmu Stage Door (1937)
KomedieDramaNR

Stage Door

"Great stars! Great story! Great picture!"

1937 1h 32min US režie: Gregory La Cava

Cine Score

7.1/10

na základě 140 hlasů

10
2.3%
9
10.2%
8
24.6%
7
31.5%
6
21.7%
5
8%
4
1.6%
3
0.2%
2
0%
1
0%

1h 32min

délka

140

hodnocení diváků

2 mln USD

tržby

Údaje o filmu „Stage Door"

Rok výroby

1937

Hodnocení

7.1/10

Počet hodnocení

140

Žánry

Komedie, Drama

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Stage Door" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Stage Door"

A spirited heiress wishing to break into theatre on her own merit arrives at a boardinghouse where aspiring young actresses and showgirls are brought together through their cynicism and disappointments.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceRKO Radio Pictures
Země produkceUS
Originální jazyken
Datum premiéry8. října 1937
Délka1h 32min
Věkové omezeníNR
Rozpočet952 tys. USD
Tržby2 mln USD

Rozpočet

952 tys. USD

Tržby

2 mln USD

Recenze diváků

Recenze filmu „Stage Door"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Stage Door" (1937)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Stage Door"

Pokud se ti líbil „Stage Door", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Komedie, Drama.