Plakát k filmu El puño del cóndor (2023)
AkčníNR

El puño del cóndor

2023 1h 25min CL režie: Ernesto Díaz Espinoza

Cine Score

7.2/10

na základě 81 hlasů

10
2.7%
9
11.5%
8
25.9%
7
31.3%
6
20.2%
5
7%
4
1.3%
3
0.1%
2
0%
1
0%

1h 25min

délka

81

hodnocení diváků

2023

rok premiéry

Údaje o filmu „El puño del cóndor"

Rok výroby

2023

Hodnocení

7.2/10

Počet hodnocení

81

Žánry

Akční

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „El puño del cóndor" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „El puño del cóndor"

Upon the empire’s fall to invading conquistadors, the 16th-century Incas quickly concealed a sacred manual containing the secrets behind their deadly fighting technique. But after centuries of careful safeguarding, the manual is again at risk of falling into the wrong hands, leaving its rightful guardian to battle the world’s greatest assassins to protect the ancient secrets within.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceCahuenga Boys
Země produkceCL
Originální jazykes
Datum premiéry4. dubna 2023
Délka1h 25min
Věkové omezeníNR
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „El puño del cóndor"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „El puño del cóndor" (2023)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „El puño del cóndor"

Pokud se ti líbil „El puño del cóndor", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Akční.