Plakát k filmu Dear Mother (2020)
KomedieDramab/o

Dear Mother

L'Origine du monde

2020 1h 38min FR režie: Laurent Lafitte

Cine Score

5.7/10

na základě 216 hlasů

10
0.1%
9
1%
8
6%
7
18.6%
6
30.7%
5
27.1%
4
12.8%
3
3.2%
2
0.4%
1
0%

1h 38min

délka

216

hodnocení diváků

2020

rok premiéry

Údaje o filmu „Dear Mother"

Rok výroby

2020

Hodnocení

5.7/10

Počet hodnocení

216

Žánry

Komedie, Drama

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Dear Mother" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Dear Mother"

Jednoho dne Jean-Louis zjistí, že se mu zastavilo srdce. Není mrtvý, může chodit a mluvit, ale jeho srdce už nebije. S pomocí své ženy a přítele se snaží pochopit původ této záhady.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceTrésor Films
Země produkceFR
Originální jazykfr
Datum premiéry8. října 2020
Délka1h 38min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „Dear Mother"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Dear Mother" (2020)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Dear Mother"

Pokud se ti líbil „Dear Mother", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Komedie, Drama.