Plakát k filmu The Chase (1946)
ThrillerKrimib/o

The Chase

1946 1h 26min US režie: Arthur Ripley

Cine Score

6.2/10

na základě 71 hlasů

10
0.3%
9
2.7%
8
11.5%
7
25.8%
6
31.2%
5
20.1%
4
7%
3
1.3%
2
0.1%
1
0%

1h 26min

délka

71

hodnocení diváků

2

VOD platforem

Údaje o filmu „The Chase"

Rok výroby

1946

Hodnocení

6.2/10

Počet hodnocení

71

Žánry

Thriller, Krimi

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „The Chase" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „The Chase"

Chuck Scott dostane práci šoféra u drsňáka Eddieho Romana, ale Chuckova spolupráce s Eddieho ustrašenou manželkou se stane noční můrou.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceNero Films
Země produkceUS
Originální jazyken
Datum premiéry16. listopadu 1946
Délka1h 26min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „The Chase"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „The Chase" (1946)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „The Chase"

Pokud se ti líbil „The Chase", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Thriller, Krimi.