Plakát k filmu The Test (2022)
Komedieb/o

The Test

El test

2022 1h 41min ES režie: Dani de la Orden

Cine Score

6.1/10

na základě 97 hlasů

10
0.3%
9
2.3%
8
10.2%
7
24.5%
6
31.4%
5
21.6%
4
8%
3
1.6%
2
0.2%
1
0%

1h 41min

délka

97

hodnocení diváků

739 tys. USD

tržby

Údaje o filmu „The Test"

Rok výroby

2022

Hodnocení

6.1/10

Počet hodnocení

97

Žánry

Komedie

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „The Test" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „The Test"

Na setkání přátel padne záludná hypotetická otázka: vzali byste si raději 100 000 eur okamžitě, nebo počkali deset let na rovný milion? Přední španělská produkční společnost Atresmedia a zkušený režisér Dani de la Orden se vracejí s inteligentní komedií o penězích, lásce a ambicích.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceWarner Bros. Entertainment España
Země produkceES
Originální jazykes
Datum premiéry2. září 2022
Délka1h 41min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet
Tržby739 tys. USD

Rozpočet

Tržby

739 tys. USD

Recenze diváků

Recenze filmu „The Test"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „The Test" (2022)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „The Test"

Pokud se ti líbil „The Test", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Komedie.