Plakát k filmu Emergency Declaration (2022)
AkčníDramaThrillerb/o

Emergency Declaration

비상선언

2022 2h 20min KR režie: 한재림

Cine Score

7.5/10

na základě 433 hlasů

10
4.5%
9
15.7%
8
29.4%
7
29.4%
6
15.7%
5
4.5%
4
0.7%
3
0.1%
2
0%
1
0%

2h 20min

délka

433

hodnocení diváků

19 mln USD

tržby

Údaje o filmu „Emergency Declaration"

Rok výroby

2022

Hodnocení

7.5/10

Počet hodnocení

433

Žánry

Akční, Drama, Thriller

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Emergency Declaration" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Emergency Declaration"

Ostřílený detektiv Ho (Kang-ho Song) obdrží anonymní hlášení o teroristickém útoku na let KI501 z Inčchonu na Havaj. Navzdory své fobii do letadla nastoupí. Těsně po vzletu umírá na palubě z neznámého důvodu muž a v letadle nastává panika. V Koreji na zprávy reaguje ministr Hee Sook, jenž svolává nouzovou schůzku s plánem zajistit bezpečné přistání letu KI501.

Obsazení a tvůrci

Kdo stvořil „Emergency Declaration”

Lidé filmu

Tvůrci

Fotografie — 한재림

한재림

Režie · Scénář

Fotografie — 이모개

이모개

Kamera

Fotografie — 이병우

이병우

Hudba

Obsazení

Fotografie — 송강호

송강호

jako Gu In-ho

Fotografie — 이병헌

이병헌

jako Park Jae-hyuk

Fotografie — 전도연

전도연

jako Kim Sook-hee

Fotografie — 김남길

김남길

jako Choi Hyun-soo

Fotografie — 임시완

임시완

jako Ryu Jin-seok

Fotografie — 김소진

김소진

jako Kim Hee-jin

Fotografie — 박해준

박해준

jako Park Tae-soo

Fotografie — 도영서

도영서

jako Park Soo-min

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceCJeS Studios
Země produkceKR
Originální jazykko
Datum premiéry3. srpna 2022
Délka2h 20min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet18 mln USD
Tržby19 mln USD

Rozpočet

18 mln USD

Tržby

19 mln USD

Recenze diváků

Recenze filmu „Emergency Declaration"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Emergency Declaration" (2022)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Emergency Declaration"

Pokud se ti líbil „Emergency Declaration", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Akční, Drama, Thriller.