Plakát k filmu Boule & Bill (2013)
KomedieRodinnýb/o

Boule & Bill

2013 1h 22min FR režie: Alexandre Charlot

Cine Score

4.5/10

na základě 302 hlasů

10
0%
9
0.1%
8
0.7%
7
4.5%
6
15.6%
5
29.2%
4
29.2%
3
15.6%
2
4.5%
1
0.7%

1h 22min

délka

302

hodnocení diváků

2013

rok premiéry

Údaje o filmu „Boule & Bill"

Rok výroby

2013

Hodnocení

4.5/10

Počet hodnocení

302

Žánry

Komedie, Rodinný

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Boule & Bill" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Boule & Bill"

Buddy is an abandoned young cocker spaniel waiting dejectedly in his cage for a kind, new owner to adopt him. Suddenly, Billy, a little boy whose hair is as red as Buddy's, appears. It's love at first sight and the beginning of a great friendship. But for Billy's parents, this is where the trouble begins.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceStudioCanal
Země produkceFR
Originální jazykfr
Datum premiéry27. února 2013
Délka1h 22min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet22 mln USD
Tržby

Rozpočet

22 mln USD

Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „Boule & Bill"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Boule & Bill" (2013)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Boule & Bill"

Pokud se ti líbil „Boule & Bill", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Komedie, Rodinný.