Plakát k filmu Ragazzi fuori (1990)
Dramab/o

Ragazzi fuori

1990 1h 50min IT režie: Marco Risi

Cine Score

6.7/10

na základě 117 hlasů

10
1.1%
9
6%
8
18.6%
7
30.7%
6
27.1%
5
12.8%
4
3.2%
3
0.4%
2
0%
1
0%

1h 50min

délka

117

hodnocení diváků

1990

rok premiéry

Údaje o filmu „Ragazzi fuori"

Rok výroby

1990

Hodnocení

6.7/10

Počet hodnocení

117

Žánry

Drama

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Ragazzi fuori" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Ragazzi fuori"

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceNumero Uno International
Země produkceIT
Originální jazykit
Datum premiéry14. září 1990
Délka1h 50min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „Ragazzi fuori"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Ragazzi fuori" (1990)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Ragazzi fuori"

Pokud se ti líbil „Ragazzi fuori", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Drama.