Plakát k filmu Náhradní matka (1996)
DramaThrillerfilm TVPG-13

Náhradní matka

The Babysitter's Seduction

1996 1h 26min US režie: David Burton Morris

Cine Score

5.8/10

na základě 63 hlasů

10
0.1%
9
1.3%
8
7%
7
20.1%
6
31.1%
5
25.8%
4
11.5%
3
2.7%
2
0.3%
1
0%

1h 26min

délka

63

hodnocení diváků

1996

rok premiéry

Údaje o filmu „Náhradní matka"

Rok výroby

1996

Hodnocení

5.8/10

Počet hodnocení

63

Žánry

Drama, Thriller, film TV

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Náhradní matka" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Náhradní matka"

Manželka a matka dvou malých dětí Sally Bartrandová, které má na hlídání osmnáctiletá Michelle Winstonová, nečekaně zemře. Zdá se, že se sama zastřelila. Zarmoucený vdovec Bill Bartrand požádá mladou pečovatelku, aby mu dál pomáhala s výchovou dětí. Ta mu pomáhá jen s nimi, ale je mu i oporou, aby se léúe vyrovnal se ztrátou manželky. Bill začne půvabnou Michelle svádět a zahrnovat dárky. Z počátku jí to nevadí. Pak se ovšem ukáže, že Sallyina smrt pravděpodobně nebyla sebevražda, ale vražda.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceHearst Entertainment Productions
Země produkceUS
Originální jazyken
Datum premiéry22. ledna 1996
Délka1h 26min
Věkové omezeníPG-13
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „Náhradní matka"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Náhradní matka" (1996)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Náhradní matka"

Pokud se ti líbil „Náhradní matka", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Drama, Thriller, film TV.