Plakát k filmu Romeo musí zemřít (2000)
AkčníKrimiThriller18

Romeo musí zemřít

Romeo Must Die

"Peníze a moc jsou až na prvním místě…"

2000 1h 55min US režie: Andrzej Bartkowiak

Cine Score

6.3/10

na základě 1 369 hlasů

10
0.4%
9
3.2%
8
12.8%
7
27.1%
6
30.7%
5
18.6%
4
6%
3
1%
2
0.1%
1
0%

1h 55min

délka

1 369

hodnocení diváků

91 mln USD

tržby

Údaje o filmu „Romeo musí zemřít"

Rok výroby

2000

Hodnocení

6.3/10

Počet hodnocení

1 369

Žánry

Akční, Krimi, Thriller

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Romeo musí zemřít" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Romeo musí zemřít"

Mají zbraně, jsou v úzkých, ale nemají šanci proti bývalému hongkongskému policajtovi Han Singovi. Han, který chová sympatie k Trish ODay, přestože jsou jejich rodiny velkými nepřáteli v nelítostném boji o vlastnictví Oaklandské dostihové dráhy. Při hledání příčin krvavého sváru se oba společně střetávají s mnoha nebezpečnými situacemi a s nepolevujícím napětím. Žádné zbraně? Žádná posedlost? Žádný problém!

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceSilver Pictures
Země produkceUS
Originální jazyken
Datum premiéry22. března 2000
Délka1h 55min
Věkové omezení18
Rozpočet25 mln USD
Tržby91 mln USD

Rozpočet

25 mln USD

Tržby

91 mln USD

Recenze diváků

Recenze filmu „Romeo musí zemřít"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Romeo musí zemřít" (2000)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Romeo musí zemřít"

Pokud se ti líbil „Romeo musí zemřít", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Akční, Krimi, Thriller.