Plakát k filmu Prokletá romance (2022)
KomedieRodinnýFantasy12

Prokletá romance

Disenchanted

2022 1h 58min US režie: Adam Shankman

Cine Score

6.7/10

na základě 1 192 hlasů

10
1.1%
9
6%
8
18.6%
7
30.7%
6
27.1%
5
12.8%
4
3.2%
3
0.4%
2
0%
1
0%

1h 58min

délka

1 192

hodnocení diváků

1

VOD platforem

Údaje o filmu „Prokletá romance"

Rok výroby

2022

Hodnocení

6.7/10

Počet hodnocení

1 192

Žánry

Komedie, Rodinný, Fantasy

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Prokletá romance" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Prokletá romance"

Už je tomu patnáct let, co se Giselle s Robertem vzali, ale Giselle je ze života ve městě rozčarovaná. Pár se rozhodne přestěhovat rozrůstající se rodinu do ospalého městečka Monroeville, kde snad najde pohádkovější život. Situace se však bohužel nenapraví tak rychle, jak Giselle doufala. Předměstí je plné všemožných nových pravidel a vládne mu Malvina Monroeová, kvůli níž se Giselle cítí ještě nepatřičněji než dřív. Giselle je frustrovaná, že stále ještě nenašla své „šťastně až navěky“, a hledá pomoc u kouzel Andalasie, přičemž omylem prokleje celé městečko. Tím ohrozí budoucí štěstí své rodiny. Giselle musí soupeřit s časem, aby kletbu zvrátila a přišla na to, co „šťastně až navěky“ pro ni a její rodinu vůbec znamená.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceWalt Disney Pictures
Země produkceUS
Originální jazyken
Datum premiéry18. listopadu 2022
Délka1h 58min
Věkové omezení12
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „Prokletá romance"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Prokletá romance" (2022)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Prokletá romance"

Pokud se ti líbil „Prokletá romance", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Komedie, Rodinný, Fantasy.