Plakát k filmu Následky lásky (2004)
DramaThrillerb/o

Následky lásky

Le conseguenze dell'amore

2004 1h 40min IT režie: Paolo Sorrentino

Cine Score

7.5/10

na základě 912 hlasů

10
4.5%
9
15.7%
8
29.4%
7
29.4%
6
15.7%
5
4.5%
4
0.7%
3
0.1%
2
0%
1
0%

1h 40min

délka

912

hodnocení diváků

2004

rok premiéry

Údaje o filmu „Následky lásky"

Rok výroby

2004

Hodnocení

7.5/10

Počet hodnocení

912

Žánry

Drama, Thriller

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Následky lásky" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Následky lásky"

Lugano, Švýcarsko. Titta Di Girolamo je nenápadný a mrzutý muž, který už téměř deset let žije ve skromném hotelovém pokoji, vězněm kruté rutiny, zjevně bez cíle. Jeho minulost je záhadou, nikdo neví, čím se živí, na indiskrétní otázky odpovídá vyhýbavě. Jaká tajemství tento záhadný muž skrývá?

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceMedusa Film
Země produkceIT
Originální jazykit
Datum premiéry24. září 2004
Délka1h 40min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „Následky lásky"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Následky lásky" (2004)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Následky lásky"

Pokud se ti líbil „Následky lásky", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Drama, Thriller.