Plakát k filmu Neslýchané: Zločin a trestné minuty (2021)
DokumentárníKrimiR

Neslýchané: Zločin a trestné minuty

Untold: Crime & Penalties

2021 1h 25min US režie: Chapman Way

Cine Score

7.1/10

na základě 58 hlasů

10
2.3%
9
10.2%
8
24.6%
7
31.5%
6
21.7%
5
8%
4
1.6%
3
0.2%
2
0%
1
0%

1h 25min

délka

58

hodnocení diváků

1

VOD platforem

Údaje o filmu „Neslýchané: Zločin a trestné minuty"

Rok výroby

2021

Hodnocení

7.1/10

Počet hodnocení

58

Žánry

Dokumentární, Krimi

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Neslýchané: Zločin a trestné minuty" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Neslýchané: Zločin a trestné minuty"

Byli postrachem hokeje – tým vlastněný mužem s vazbami na mafii, vedený jeho sedmnáctiletým synem a na ledě známý nejen svými schopnostmi, ale i agresivitou.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkcePropagate Content
Země produkceUS
Originální jazyken
Datum premiéry31. srpna 2021
Délka1h 25min
Věkové omezeníR
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „Neslýchané: Zločin a trestné minuty"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Neslýchané: Zločin a trestné minuty" (2021)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Neslýchané: Zločin a trestné minuty"

Pokud se ti líbil „Neslýchané: Zločin a trestné minuty", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Dokumentární, Krimi.