Plakát k filmu Pád anděla (2019)
AkčníThriller16

Pád anděla

Angel Has Fallen

"Věrnost je pod palbou."

2019 2h 2min US režie: Ric Roman Waugh

Cine Score

6.6/10

na základě 3 924 hlasů

10
0.9%
9
5.2%
8
17.1%
7
30%
6
28.2%
5
14.2%
4
3.8%
3
0.5%
2
0%
1
0%

2h 2min

délka

3 924

hodnocení diváků

147 mln USD

tržby

Údaje o filmu „Pád anděla"

Rok výroby

2019

Hodnocení

6.6/10

Počet hodnocení

3 924

Žánry

Akční, Thriller

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Pád anděla" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Pád anděla"

Po neúspěšném pokusu o atentát na amerického prezidenta je jeho důvěryhodný ochránce, agent tajné služby Mike Banning, falešně obviněn a poslán do vazby. Když se mu podaří uprchnout, musí se držet dál od své vlastní agentury a přelstít FBI, aby našel skutečné viníky. Banning se zoufale snaží odhalit pravdu a obrátí se na ty nejméně pravděpodobné spojence, aby s jejich pomocí očistil své jméno, ochránil rodinu a zabránil hrozícímu nebezpečí pro celou zemi.známky zločinu nenalézají a jejímu příběhu nikdo nevěří.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceCampbell Grobman Films
Země produkceUS
Originální jazyken
Datum premiéry21. srpna 2019
Délka2h 2min
Věkové omezení16
Rozpočet40 mln USD
Tržby147 mln USD

Rozpočet

40 mln USD

Tržby

147 mln USD

Recenze diváků

Recenze filmu „Pád anděla"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Pád anděla" (2019)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Pád anděla"

Pokud se ti líbil „Pád anděla", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Akční, Thriller.