Plakát k filmu Ticho na zemi (1985)
DramaSci-FiThrillerR

Ticho na zemi

The Quiet Earth

1985 1h 31min NZ režie: Geoff Murphy

Cine Score

6.6/10

na základě 637 hlasů

10
0.9%
9
5.2%
8
17.1%
7
30%
6
28.2%
5
14.2%
4
3.8%
3
0.5%
2
0%
1
0%

1h 31min

délka

637

hodnocení diváků

1985

rok premiéry

Údaje o filmu „Ticho na zemi"

Rok výroby

1985

Hodnocení

6.6/10

Počet hodnocení

637

Žánry

Drama, Sci-Fi, Thriller

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Ticho na zemi" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Ticho na zemi"

Muž, Zac Hobson (Bruno Lawrence), se probouzí a zjišťuje, že je na celém světě sám. Podle jeho předpokladů v tom má prsty jistý vládní projekt, který podle všeho selhal a lidstvo tak zmizelo během jednoho lusknutí prstu. Vyvstává však otázka, proč právě on apokalypsu přežil a také, je-li opravdu jediným člověkem na Zemi. Nakonec najde pár dalších lidí a poté, co si vůči sobě vybudují důvěru, začínají společně pátrat po důvodech, proč právě oni zůstali na Zemi.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceCinepro
Země produkceNZ
Originální jazyken
Datum premiéry8. září 1985
Délka1h 31min
Věkové omezeníR
Rozpočet1 mln USD
Tržby

Rozpočet

1 mln USD

Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „Ticho na zemi"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Ticho na zemi" (1985)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Ticho na zemi"

Pokud se ti líbil „Ticho na zemi", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Drama, Sci-Fi, Thriller.