Plakát k filmu Vesmírný lov (2018)
Sci-FiThrillerb/o

Vesmírný lov

Beyond White Space

2018 1h 33min US režie: Ken Locsmandi

Cine Score

4.9/10

na základě 103 hlasů

10
0%
9
0.2%
8
1.6%
7
8%
6
21.6%
5
31.4%
4
24.5%
3
10.2%
2
2.3%
1
0.3%

1h 33min

délka

103

hodnocení diváků

1

VOD platforem

Údaje o filmu „Vesmírný lov"

Rok výroby

2018

Hodnocení

4.9/10

Počet hodnocení

103

Žánry

Sci-Fi, Thriller

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Vesmírný lov" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Vesmírný lov"

Píše se rok 2150 před našim letopočtem a posádka vesmírného sklizňového korábu The Essex, tvrdě pracujícího pro nadnárodní společnost AmberCorp., právě dokončila všechny nezbytné přípravy k zahájení finální sklizně letošní sezóny. Loď sklízející za pomocí velmi vzácného stvoření - obrovského mamuta s vysoce rozvinutým teritoriálním smyslem. Nevyřčenou otázkou pro dvojici pilně pracujících bratrů Owena (James Devoti) a Richarda (Holt McCallany) ovšem zůstává, zdali je možné, aby tohle stvoření, to, díky němuž si vydělávají na živobytí, bylo tím, které má na svědomí smrt jejich otce. Zjistit pravdu lze jen jediným, velice nebezpečným způsobem. Odhodlané dvojici jejich snažení náhle komplikuje sebranka surových mrchožroutů - vesmírných pirátů, které se po zachycení jejich rádiového vysílání daří infiltrovat posádku lodi Essex, násilím ji obsadit a vyplundrovat od kapitánského můstku až po nákladové prostory.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceSpoke Lane Entertainment
Země produkceUS
Originální jazyken
Datum premiéry14. prosince 2018
Délka1h 33min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „Vesmírný lov"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Vesmírný lov" (2018)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Vesmírný lov"

Pokud se ti líbil „Vesmírný lov", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Sci-Fi, Thriller.