Plakát k filmu Neviditelné děti (2006)
Dramab/o

Neviditelné děti

Les enfants invisibles

2006 2h 4min FR režie: Stefano Veneruso

Cine Score

7.0/10

na základě 77 hlasů

10
1.9%
9
9.1%
8
23.1%
7
31.6%
6
23.1%
5
9.1%
4
1.9%
3
0.2%
2
0%
1
0%

2h 4min

délka

77

hodnocení diváků

2006

rok premiéry

Údaje o filmu „Neviditelné děti"

Rok výroby

2006

Hodnocení

7.0/10

Počet hodnocení

77

Žánry

Drama

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Neviditelné děti" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Neviditelné děti"

300 milionů dětí a mladistvých na světě trpí hladem . Asi 100 milionů nikdy nezačalo navštěvovat školu . Všem těmto dětem je věnován film Neviditelné děti . Sedm krátkých filmových příběhů od sedmi uznávaných režisérů , z nichž každý se zaměřil na vážnou situaci jiného dětského protagonisty v jiné části světa .

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceMK Film Productions S.r.l.
Země produkceFR
Originální jazykfr
Datum premiéry3. března 2006
Délka2h 4min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „Neviditelné děti"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Neviditelné děti" (2006)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Neviditelné děti"

Pokud se ti líbil „Neviditelné děti", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Drama.