Plakát k filmu Matky na tahu (2016)
Komedie16

Matky na tahu

Bad Moms

"Zapař jako matka"

2016 1h 41min US režie: Scott Moore

Cine Score

6.5/10

na základě 4 283 hlasů

10
0.7%
9
4.5%
8
15.6%
7
29.2%
6
29.2%
5
15.6%
4
4.5%
3
0.7%
2
0.1%
1
0%

1h 41min

délka

4 283

hodnocení diváků

184 mln USD

tržby

Údaje o filmu „Matky na tahu"

Rok výroby

2016

Hodnocení

6.5/10

Počet hodnocení

4 283

Žánry

Komedie

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Matky na tahu" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Matky na tahu"

Film vypráví příběh mimořádně úspěšné matky prožívající zdánlivě dokonalý život, ale ve skutečnosti je díky neustálému stresu na pokraji zhroucení.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceSTXfilms
Země produkceUS
Originální jazyken
Datum premiéry28. července 2016
Délka1h 41min
Věkové omezení16
Rozpočet20 mln USD
Tržby184 mln USD

Rozpočet

20 mln USD

Tržby

184 mln USD

Recenze diváků

Recenze filmu „Matky na tahu"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Matky na tahu" (2016)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Matky na tahu"

Pokud se ti líbil „Matky na tahu", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Komedie.