Plakát k filmu Můj nápadník je vrah (1995)
AkčníKomedieb/o

Můj nápadník je vrah

Coldblooded

1995 1h 32min US režie: Wallace Wolodarsky

Cine Score

6.2/10

na základě 67 hlasů

10
0.3%
9
2.7%
8
11.5%
7
25.8%
6
31.2%
5
20.1%
4
7%
3
1.3%
2
0.1%
1
0%

1h 32min

délka

67

hodnocení diváků

1995

rok premiéry

Údaje o filmu „Můj nápadník je vrah"

Rok výroby

1995

Hodnocení

6.2/10

Počet hodnocení

67

Žánry

Akční, Komedie

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Můj nápadník je vrah" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Můj nápadník je vrah"

Cosmo je povolán ke svému nadřízenému Gordonovi, který mu oznamuje, že dosavadní šéf firmy Max zemřel, vedení přebírá on a hodlá přistoupit k reorganizaci. V jejím rámci je Cosmovi přidělena nová práce: stane se placeným zabijákem. Mladý muž dostává učitele střelby Steva, s nímž se brzy spřátelí. Přestože jakživ neměl zbraň v ruce, ukáže se jako nesmírně nadaný žák.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceSnowback Productions
Země produkceUS
Originální jazyken
Datum premiéry15. září 1995
Délka1h 32min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „Můj nápadník je vrah"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Můj nápadník je vrah" (1995)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Můj nápadník je vrah"

Pokud se ti líbil „Můj nápadník je vrah", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Akční, Komedie.