Plakát k filmu Woodwalkers: Caragova proměna (2024)
FantasyRodinnýb/o

Woodwalkers: Caragova proměna

Woodwalkers

2024 1h 43min AT režie: Damián John Harper

Cine Score

6.4/10

na základě 79 hlasů

10
0.5%
9
3.8%
8
14.2%
7
28.2%
6
30%
5
17.1%
4
5.2%
3
0.9%
2
0.1%
1
0%

1h 43min

délka

79

hodnocení diváků

6 mln USD

tržby

Údaje o filmu „Woodwalkers: Caragova proměna"

Rok výroby

2024

Hodnocení

6.4/10

Počet hodnocení

79

Žánry

Fantasy, Rodinný

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Woodwalkers: Caragova proměna" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Woodwalkers: Caragova proměna"

Když se v městečku Jackson objeví neznámý kluk, vzbudí to rozruch. Pro místní je záhadou, kde se vzal. Kdyby jen tušili, že mezi lidmi žije teprve krátce! Třináctiletý Carag je totiž woodwalker, napůl člověk, napůl puma a vyrostl v divočině. Ve svém novém životě si ale zpočátku počíná trochu neobratně. Musí totiž čelit spoustě nových a dosud nepoznaných věcí. Naštěstí se ukáže, že v tom není sám a že Střední škola Lízy Clearwaterové je woodwalkerů plná. A brzy si mezi nimi najde i první kamarády. Holly, která umí být pěkně kousavou veverkou, a stydlivého Brandona měnícího se v neohrabaného bizona. V náročných zkouškách tak bude muset Carag obstát nejen při výuce převtělování, obrany a zvládání emocí, ale také v tomhle přátelství. Šelmy a býložravci se obvykle moc nekamarádí… Na tom, jestli dokáže rozpoznat svou sílu a rozhodnout se, kam patří, bude přitom záležet jak osud jeho přátel, tak ostatních woodwalkerů. Jejich budoucnost je totiž ve vážném ohrožení.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceBlue Eyes Fiction
Země produkceAT
Originální jazykde
Datum premiéry17. října 2024
Délka1h 43min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet
Tržby6 mln USD

Rozpočet

Tržby

6 mln USD

Recenze diváků

Recenze filmu „Woodwalkers: Caragova proměna"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Woodwalkers: Caragova proměna" (2024)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Woodwalkers: Caragova proměna"

Pokud se ti líbil „Woodwalkers: Caragova proměna", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Fantasy, Rodinný.