Plakát k filmu Jerry a Marge: Tajemství loterie (2022)
KomedieDramaPG-13

Jerry a Marge: Tajemství loterie

Jerry & Marge Go Large

2022 1h 36min US režie: David Frankel

Cine Score

7.4/10

na základě 487 hlasů

10
3.8%
9
14.3%
8
28.4%
7
30.2%
6
17.2%
5
5.2%
4
0.9%
3
0.1%
2
0%
1
0%

1h 36min

délka

487

hodnocení diváků

3

VOD platforem

Údaje o filmu „Jerry a Marge: Tajemství loterie"

Rok výroby

2022

Hodnocení

7.4/10

Počet hodnocení

487

Žánry

Komedie, Drama

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Jerry a Marge: Tajemství loterie" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Jerry a Marge: Tajemství loterie"

Pozoruhodný skutečný příběh o tom, jak důchodce Jerry Selbee objeví matematickou mezeru v loterii v Massachusetts a s pomocí své ženy Marge vyhraje 27 milionů dolarů a peníze použije na oživení jejich malého městečka v Michiganu.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceLandline Pictures
Země produkceUS
Originální jazyken
Datum premiéry20. října 2022
Délka1h 36min
Věkové omezeníPG-13
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „Jerry a Marge: Tajemství loterie"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Jerry a Marge: Tajemství loterie" (2022)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Jerry a Marge: Tajemství loterie"

Pokud se ti líbil „Jerry a Marge: Tajemství loterie", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Komedie, Drama.